Szkolenia w MEZODERM

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy szkolenia, dzięki którym sukcesywnie będziecie mogli wprowadzać do gabinetów nowości – nowe protokoły zabiegowe i nowe produkty. Proponujemy też ciekawe i bogate pakiety szkoleń, które umożliwią oszczędności pieniędzy i cennego czasu.

Większość szkoleń przeprowadzamy w małych 2-4 osobowych grupach w naszym ośrodku szkoleniowym w Warszawie, przy ulicy Sokołowskiej 9 lokal U12 (mapa dojazdu). Tylko w tak "kameralnym gronie" można odczuć prawdziwą atmosferę współpracy, utrzymać stały kontakt z trenerem i swobodnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

W cenie każdego szkolenia uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, wzory oświadczeń do wypełnienia przez przyszłe klientki, materiały treningowe, materiały marketingowe – plakaty i komplety ulotek informacyjnych dla klientów oraz certyfikaty w języku polskim lub angielskim.

Po zakończeniu szkolenia, trener sprawuje nad klientem opiekę trenerską – tak długo, jak klient tego potrzebuje.

Przed wyborem szkoleń zachęcamy do zapoznania się z regulacjami prawnymi dotyczącymi zabiegów estetycznych na stronie Polskiego Towarzystwa Kosmetologii Estetycznej.

 
Szkolenia z Microblading

Microblading Pigmentacja brwi jest najbardziej naturalną metodą upiększania łuku brwiowego. Jest to metoda ręczna, bez użycia skomplikowanych urządzeń. Umożliwia całkowitą rekonstrukcję lub tylko zagęszczenie i uzupełnienie brwi.
Microblading to metoda polegająca na dostosowaniu pigmentowanych włosków do kształtu włosów rosnących w brwiach. Odwzorowanie makijażu do złudzenia imitującego własną oprawę oczu. Zabieg jest w pełni bezpieczny, ponieważ wykonywany jest z użyciem sterylnych, jednorazowych piórek, składających się z cieniutkich, połączonych ze sobą igiełek.

Więcej…
 
Pakiet szkoleń
Skorzystanie z pakietów szkoleń w zakresie kosmetologii estetycznej to najtańszy i najszybszy sposób, aby włączyć do oferty gabinetu lub SPA szeroką paletę kompleksowych zabiegów. Pakiety zostały stworzone i skonfigurowane tak, aby po ich odbyciu kursant był przygotowany do samodzielnej pracy w wybranych zagadnieniach przy maksymalnie zaoszczędzonym czasie i pieniądzach, które wydałby na poszczególne szkolenia! .
Więcej…
 
Szkolenia z mezoterapii igłowej
mezoterapia Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych zawartych w koktajlach zabiegowych bezpośrednio do skóry właściwej. Wskazania do wykonania zabiegu to zmarszczki, wiotkość skóry, rewitalizacja, cellulit, łysienie, rozstępy i wiele innych.
Więcej…
 
Szkolenia z peelingów chemicznych
Peelingi Peelingi chemiczne to szeroka gama związków chemicznych, których zadaniem jest kontrolowane uszkodzenie skóry, powodujące złuszczanie powierzchownych defektów kosmetycznych lub zmian chorobowych. Wskazaniami do zabiegów są przebarwienia, blizny, trądzik, rozstępy i inne.
Więcej…
 
Szkolenia z karboksyterapii

karboksyterapia Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla - „cudownym gazem”. Zarboksyterapia została okrzyknięta największym przełomem w zakresie kosmetologii estetycznej. Niejednokrotnie porównywalnym do tego, jaki pojawił się po obserwacji efektów po zabiegowych przy zastosowaniu toksyny botulinowej w medycynie estetycznej.

Więcej…