Lumiderm Plasma

Fala plazmy w urządzeniu Lumiderm Plasma wykorzystuje technologię plazmy azotowej dostarczaną z plazmy, a nie ze światła czy RF. Plazma to czwarty stan skupienia materii, w którym elektrony są usuwane z atomów tworząc jonizowany gaz. Fala ta dostarcza energię plazmową, która nie wymaga bezpośredniego kontaktu głowicy ze skórą. Energia cieplna jest równomiernie absorbowana przez skórę, tworząc dogodne warunki dla naturalnych czynników wzrostu jak i produkcji nowego kolagenu i procesów regeneracji skóry, dla jej naturalnego, młodszego wyglądu.
Fala plazmowa posiada unikalną zdolność do stymulowania ciągłej poprawy stanu skóry, nawet rok po zabiegu. Procedura pobudza wytworzenie się suchej powłoki na powierzchni skóry, która złuszcza się po kilku dniach od zabiegu dając spektakularne efekty, porównywalne z zabiegami chirurgii plastycznej.

Lumiderm Plasma

Najważniejsze cechy Lumiderm Plasma to:
 + Wysoka jakość i bezpieczeństwo,
 + Efekt wieloletnich badań klinicznych nad najskuteczniejszymi technologiami ,
 + Niechirurgiczna odnowa skóry,
 + Zintensyfikowana szybkośc działania i spektakularne rezultaty liftingu i zagęszczenia skóry,
 + Błyskawiczna odnowa kolagenu i zwiększona produkcja elastyny,
 + Samoodtwarzania kwasu hialuronowego,
 + Urządzenie w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce,
 + Intuicyjnie sterowany przez dotykowy wyświetlacz LCD,
 + Mobilność - urządzenie mieści się w niewielkiej walizce transportowej,
 + Wiele programów zabiegowych umożliwiających pracę na twarzy, ciele i powiekach,
 + Możliwość wykonywania zabiegów niezależnie od pory roku, nasłonecznienia czy temperatury otoczenia.

Lumiderm PlasmaMEZODERM nie jest typowym sprzedawcą urządzeń. Nasza rola nie kończy się na wysłaniu urządzenia pocztą i wystawieniu faktury. Chętnie zaprezentujemy urządzenie w działaniu, przeszkolimy personel z pracy z urządzeniem, możemy przekazać pakiet ulotek promujących zabiegi z plazmą azotową w gabinecie, a także pomożemy sfinansować zakup. Do procedury leasingu wystarcza najczęściej dowód osobisty i kilka godzin oczekiwania na decyzję.
Osoby zainteresowane prezentacją urządzenia zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych partnerow lub bezpośrednio z MEZODERM pod numerami telefonów: +48 888-948-777 (Paweł Koczuk) lub +48 883-948-777 (Marta Szudzińska).

Indywidualna kalkulacja leasingowa: +48 535-557-988 (KRC MedFinance Karolina Polańska)
Kalkulacja MediRaty: +48 666-986-056 (MEZODERM)