[2017-07-14] Zabiegi na lato.
W poniższym artykule poruszamy temat zabiegów, które warto przeprowadzić w sezonie letnim. Ostrzegamy przed szkodliwością niektórych ze względu na ich negatywne oddziaływanie ze wzmożonym promieniowaniem UV oraz polecamy te, które są najefektywniejsze i najbezpieczniejsze właśnie latem. Zapraszamy do lektury!

Więcej…
 
[2017-06-05] Blefaroplastyka powiek.
W poniższym artykule skupiamy się na zastosowaniu urządzenia Lumiderm Plasma w zabiegach zwalczających i niwelujących niedoskonałości okolic oka i powieki. Zapraszamy do lektury!

Więcej…
 
[2017-04-07] Problem wypadania włosów i łysienia u kobiet 3.
Trzeci i ostatni z serii artykułów dot. problemu przedwczesnego wypadania włosów oraz łysienia u kobiet mówi o cechach i zaletach osocza bogatopłytkowego. Zapraszamy do lektury!

Więcej…
 
[2017-03-25] Problem wypadania włosów i łysienia u kobiet 2.
Drugi z serii artykułów dot. problemu przedwczesnego wypadania włosów oraz łysienia u kobiet traktuje o zabiegach pomagających w walce z tą przypadłością. Zapraszamy do lektury!

Więcej…
 
[2017-03-15] Problem wypadania włosów i łysienia u kobiet 1.
Pierwszy z serii artykułów dot. problemu przedwczesnego wypadania włosów oraz łysienia u kobiet skupia się przyczynach tej przypadłości. Zapraszamy do lektury!

Więcej…
 
[2017-02-27] Iniekcyjne techniki modelowania sylwetki 4.
Ostatni z serii artykułów dot. wspomagania odchudzania i modelowania sylwetki przy pomocy technik iniekcyjnych porusza powszechnie stosowaną lipolizę iniekcyjną.

Więcej…
 
[2017-02-17] Iniekcyjne techniki modelowania sylwetki 3.
Trzeci z serii artykułów dot. wspomagania odchudzania i modelowania sylwetki przy pomocy technik iniekcyjnych omawia zastosowanie techniki Roll Cit.

Więcej…
 
[2017-01-09] Iniekcyjne techniki modelowania sylwetki 2.
Zapraszamy do drugiego z serii artykułów dot. wspomagania odchudzania i modelowania sylwetki przy pomocy technik iniekcyjnych.

Więcej…
 
[2017-01-01] Iniekcyjne techniki modelowania sylwetki 1.
W obliczu noworocznych postanowień przygotowaliśmy serię artykułów dot. wspomagania odchudzania i modelowania sylwetki przy pomocy technik iniekcyjnych. Zapraszamy!

Więcej…
 
[2016-08-18] Współczesny mężczyzna w gabinecie
O zabiegach dla współczesnych mężczyzn napisał nasz jedyny męski ekspert, a jednocześnie Menedżer Centrum Szkoleniowego MEZODERM w Warszawie - Paweł Koczuk. Zapraszamy do lektury!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3