O nas

MEZODERM sp. z o. o. to firma szkoleniowa, która powstała dzięki wysiłkom profesjonalnych trenerów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu seminariów, pokazów i szkoleń kosmetycznych dla największych marek kosmetyki profesjonalnej dostępnych w Polsce. Obecnie nasi klienci pracują w różnych zakątkach świata. Możemy poszczycić się przeszkolonymi klientami z USA, Australii, Tunezji, Norwegii, Szkocji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Holandii, Ukrainy czy Niemiec.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszych klientów, podczas szkoleń pracujemy na produktach, które produkowane są wyłącznie w Unii Europejskiej. Klienci, którzy wyszkolili się już w dziedzinie mezoterapii, peelingów i wypełniaczy, mogą zakupić u nas wszystkie potrzebne preparaty. MEZODERM jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek: MezoPharma HYAL, MezoPharma PEEL, easyPRP i innych.

Dysponujemy elastycznym zespołem trenerów, którzy są zdolni do przeprowadzenia szkolenia, pokazu lub wykładów w dowolnej części Polski, w nietypowym czasie, czy dla nietypowej grupy. Dysponujemy też własnymi Centrami Szkoleniowymi - w Warszawie oraz Świeciu.

Jesteśmy niezwykle skuteczni - co potwierdza doświadczenie naszych trenerów oraz wiele pozytywnych rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów lekarzy i kosmetologów. W odróżnieniu od innych ośrodków szkoleniowych, współpracujemy tylko z wybranymi, sprawdzonymi szkoleniowcami, którzy wyspecjalizowani są przede wszystkim w kosmetologii estetycznej oraz regularnie poszerzają swoje kwalifikacje.Sprzedaż:

Agata Kazimierczak

Stacjonarna obsługa klienta - Warszawa

e-mail: biuro[małpa]mezoderm.pl

telefon: +48 666-986-056Barbara Tarczyńska

Województwo Zachodniopomorskie

e-mail: basia.tarczynska[małpa]mezoderm.pl

telefon: +48 534-638-779
Szkolenia:

Paweł Koczuk

Menedżer Centrum Szkoleniowego

e-mail: pawel.koczuk[małpa]mezoderm.pl

telefon: +48 888-948-777Marta Szudzińska

Trener

e-mail: marta[małpa]mezoderm.pl

telefon: +48 883-948-777
Dotacje na zakup szkoleń i sprzętów:

Magdalena Weroniecka

Pomoc i wsparcie administracyjne

e-mail: dotacje[małpa]mezoderm.pl

telefon: +48 531-847-606
Współpraca i kontakt z mediami:

Magdalena Komasińska

Prezes Zarządu

e-mail: magda.komasinska[małpa]mezoderm.pl

telefon: +48 533-455-777
Serwis urządzeń Lumiderm:

Serwis urządzeń

e-mail: serwis[małpa]lumiderm.pl

telefon: +48 535-551-902Zapraszamy!