MezoPharma HYAL

MezoPharma HYAL to innowacyjna linia zaawansowanych koktajli do mezoterapii. Każdy z produktów jest zaawansowanym meso koktajlem, bogatym w peptydy, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy, aminokwasy czy witaminy. Każdy z koktajli jest sterylnym produktem, poddawanym zaawansowanym procesom sterylizacji, takim samym jak te, które stosowane są w farmacji. Sterylizacja koktajli MezoPharma HYAL to połączony proces filtracji aseptycznej oraz sterylizacji cieplnej. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych procesów sterylizacji w przemyśle biotechnologicznym, który pozwala zachować pełne działanie składników wrażliwych na temperaturę przy jednoczesnym maksymalnym bezpieczeństwie Twojego klienta.
Koktajle MezoPharma HYAL na tle innych produktów dostępnych na rynku wyróżnia:

  • Bezpieczeństwo – nowoczesny system skojarzonej sterylizacji,
  • Zaawansowane składy – bogate w peptydy biomimetyczne (jedno z nowszych odkryć biotechnologii),
  • Opakowania – jednorazowe szklane, sterylne ampułki zabezpieczone przed szkodliwym działaniem UV.
Koktajle o działaniu przeciwstarzeniowym Zawierają m.in. peptydy biomimetyczne - syntetyczne związki chemiczne o bardzo wysokiej skuteczności działania, które stymulują procesy naprawcze i regeneracyjne skóry, a przy tym są bardzo bezpieczne. Wśród najważniejszych peptydów biomimetycznych, w koktajlach MezoPharma HYAL znajdują się: całkowicie nietoksyczna Argirelina, Rejuline, CG-IDP2 oraz Keramin 1.

AQUALIFT COCKTAIL dzięki zawartości Argireliny (heksapeptyd) usprawnia komunikację międzykomórkową, sprzyja odnowie i regeneracji skóry, aktywuje fibroblasty.
Efekty: nawilżenie, lifting, poprawa kondycji skóry
Dla kogo: zalecany dla osób po 30 roku życia z pierwszymi oznakami starzenia, skórą suchą i wiotką (1 zabieg co 14 dni)
Opakowanie: w opakowaniu znajduje się 5 sterylnych fiolek o pojemności 5ml każda.
Więcej o Aqualift cocktail

MESOLIFT COCKTAIL zawiera kwas hialuronowy, DMAE, kwasy nukleinowe, peptydy (heksapeptyd-10 i tripeptyd-28), aż 8 peptydów biomimetycznych, 24 aminokwasy, witaminy A, E, C2%, B1, B2, B3, B6, B9, B12, transmiter aminokwasów (koenzym A) i czynnik redukujący, który zatrzymuje działanie wolnych rodników i chroni komórki przed utlenianiem. Doskonale usprawnia i naprawia zmiany zachodzące w skórze w okresie okołomenopauzalnym.
Efekty: odmłodzenie, ujędrnienie, lifting, zagęszczenie wiotkiej skóry.
Dla kogo: zalecany dla osób po 40 roku życia (1 zabieg co 14 dni)
Opakowanie: w opakowaniu znajduje się 5 sterylnych fiolek o pojemności 5ml każda.
Więcej o Mesolift cocktail

VITALIFT COCKTAIL zawiera 10% Witamina C, 5% kwas hialuronowy l.m., retinol 5%, witamina E, dextran, mannitol, chlorek sodu.
Efekty: dedykowany dla osób z przebarwieniami, nierównym kolorytem, dla skór trądzikowych, dla skór palacza, dla skór tłustych i ziemistych.
Dla kogo: dla osób zmagających się z wiotkością skóry, dla osób z rozstępami i bliznami, 1 zabieg co 14-21 dni
Opakowanie: w opakowaniu znajduje się 5 sterylnych fiolek o pojemności 5ml każda.
Więcej o Vitalift cocktail

BOTOLIFT COCKTAIL to koktajl o niespotykanej formule. Zawiera aż 9 aminokwasów, 4 koenzymy, wiele peptydów, peptydy biomimetyczne, ale również powszechnie znane DMAE (2%), kwas hialuronowy i wiele innych substancji. Powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za głębokie zmarszczki. Działanie Botolift jest kompatybilne z toksyną botulinową, lecz bez ryzyka powikłań (uszkodzenia mięśni, opadnięcia, przeciwciała).
Efekty: rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za głębokie bruzdy i zmarszczki, lifting, odmłodzenie
Dla kogo: zalecany dla osób po 50 roku życia (1 zabieg co 14 dni)
Opakowanie: w opakowaniu znajduje się 5 sterylnych fiolek o pojemności 5ml każda.
Więcej o Botolift cocktail

Kuracje specjalistyczne

HAIR COCKTAIL to nowoczesny koktajl, który zawiera aż 7 peptydów biomimetycznych, m. in.: Decapeptide-4 (CG-IDP2), który wzmacnia włosy przez stymulację cebulek do produkcji długich trzonów włosa, Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline), który rewitalizuje cebulki oraz Oligopeptide-41 (Keramin), który stymuluje poliferację i migrację komórek włosowych. Ponadto koktajl zawiera kwas hialuronowy, wyciąg z miłorzębu dwuklapowego (Ginko Biloba), apigeninę, rutynę, kwas aminobenzoesowy, 28 aminokwasów, 9 witamin, koenzym A i czynnik redukujący.
Efekty: eliminowanie łysienia, nadmiernej utraty włosów oraz stanów zapalnych na owłosionej skórze głowy
Dla kogo: dla osób z problemem łysienia, nadmierną utratą włosów oraz problemem nadmiernej nadczynności gruczołów łojowych w obszarze skóry głowy (1 zabieg co 7-9 dni)
Opakowanie: w opakowaniu znajduje się 5 sterylnych fiolek o pojemności 5ml każda.
Więcej o Hair cocktail

STRETCH COCKTAIL to nowatorski koktajl stworzony w celu zwalczania i niwelowania rozstępów oparty o zaufany i sprawdzony kwas hialuronowy, mannuronian metylosilanolu, rutynę i peptydy: Tripeptide-30 oraz Tetrapeptide-7
Efekty: eliminowanie rozstępów, poprawa struktury blizn, zagęszczanie skóry oraz poprawa jej elastyczności
Dla kogo: dla osób zmagających się z wiotkością skóry, dla osób z rozstępami i bliznami (1 zabieg co 14-21 dni)
Opakowanie: w opakowaniu znajduje się 5 sterylnych fiolek o pojemności 5ml każda.
Więcej o Stretch cocktail

W MEZODERM koktajle MezoPharma HYAL oferujemy w sprzedaży wysyłkowej (sprawdź: e-sklep), ale również sami na nich pracujemy podczas szkoleń i zabiegów. Znamy je bardzo dobrze i chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt. Osoby, które nie pracują jeszcze z mezoterapią, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń z mezoterapii.