Sprzedaż wysyłkowa


Zapraszamy do dokonywania zakupów drogą telefoniczną lub e-mailową. Każdego dnia nadajemy wiele przesyłek krajowych i zagranicznych, dużych i małych. Adresowanych do dużych hurtownii kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej, szpitali ortopedycznych i małych osiedlowych gabinetów urody. Zależy nam na wszystkich naszych klientach. Przekonaj się, że zamawianie produktów w MEZODERM jest naprawdę proste.Katalog i cennik produktów
Zapraszamy do skorzystania z katalogu produktów, który można otrzymać w MEZODERM oraz u naszych partnerów. Dostępny jest też katalog w wersji online (PDF).

Cennik detaliczny produktów wysyłamy e-mailem do zautoryzowanych klientów. Sprzedajemy produkty profesjonalne, które można zakupić tylko po stosownym przeszkoleniu, dlatego ceny produktów nie są ogólnodostępne. Skontaktuj się z nami - prześlemy cennik.

Jeśli jesteś naszym klientem i nie posiadasz katalogu i cennika - powiedz nam o tym przy kolejnym zamówieniu, a dołączymy je do przesyłki.


Zamówienia przyjmujemy
+ telefonicznie: +48 666-986-056 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-17)
+ e-mailem:


Koszt przesyłki
+     0,- PLN - dla zamówień na kwotę conajmniej 1.000,- PLN
+   20,- PLN - dla zamówień z Polski do 1.000,- PLN
+   70,- PLN - dla zamówień z Europy do 1.000,- PLN
+ 100,- PLN - dla zamówień z USA i pozostałych krajów do 1.000,- PLN

Przesyłki do Polski wysyłamy kurierem "Siódemka" najpóźniej w następnym dniu roboczym, a zagraniczne za pośrednictwem "Poczty Polskiej". Większość zamówień złożonych do godz. 13 nadajemy jeszcze w tym samym dniu.